Gouden en Zilveren Schoen competitie weer van start

26-09-2019

Ook in het seizoen 2019-2020 wordt de Topscorer van de Senioren afdeling bijgehouden. En wel via de Gouden Schoen competitie (11:11) en de Zilveren Schoen competitie (7:7). Wekelijks wordt de ranglijst bijgewerkt met de laatste doelpunten.

De meest actuele volledige ranglijst is altijd te bekijken via de button Gouden Schoen aan de rechterkant van de homepage. Vandaag is de eerste tussenstand gepubliceerd: https://svgrol.nl/links/gouden-en-zilveren-s

Wekelijks zullen we ook de Top 10 tussenstanden via de social media (twitter, facebook, instagram) communiceren. Ook op TV schermen op het sportpark zijn de Top 10 tussenstanden te bekijken.

Hierbij de eerste top 10 tussenstanden. De winnaars van vorig seizoen Kelly Bokstart en Dennis Pasman zijn het scoren blijkbaar in de zomer niet verleerd en pakken gelijk weer de koppositie. We wensen iedereen weer zeer veel doelpunten toe het komende seizoen!