Hans van Halm gestopt als penningmeester

31-10-2019

Tijdens de ALV is afscheid genomen van Hans van Halm als penningmeester.

Tijdens het 100-jarig jubileum is Hans al onderscheidden met een benoeming tot ere-lid van de vereniging s.v. Grol als ook tot Lid van Verdienste voor de KNVB (een zeer bijzondere benoeming).

Op maandag 28 oktober heeft Hans officieel het stokje volledig doorgegeven aan Tom Hoffman die vorig jaar al benoemd was tot opvolger en vanaf 1 januari 2019 al in het Hoofbestuur heeft meegedraaid. Hans blijft echter nog op diverse fronten actief voor de vereniging, zoals door zitting te hebben in de sponsorcommissie en het verenigingsbureau.

Langs deze weg willen we Hans nogmaals heel hartelijk danken voor zijn staat van dienst als penningmeester van de s.v. Grol.


Foto: John Ligtenberg.