AH Voetbalplaatjes ruilmiddag

04-02-2020

Op zondag 16 februari houden wij (Albert Heijn Wallerbosch) een voetbalplaatjes ruilmiddag van 12:30 tot 14:30 uur bij s.v. Grol. Met Rob Porskamp zijn wij overeengekomen dat wij hiervoor de serre van het sportcafé mogen gebruiken. Extra leuk is dat deze middag het eerste elftal van s.v. Grol – lijstaanvoerder in de 3e klasse A – thuis moet spelen. Dus na het ruilen kunnen we het eerste elftal aanmoedigen.

Hoe werkt de ruilmiddag: je neemt je dubbele plaatjes mee, deze kun je ruilen met anderen. Wij van Albert Heijn zullen zorgen voor begeleiding zodat het allemaal georganiseerd verloopt. Je kunt 252 plaatjes sparen, de plaatjes zullen we verdelen over 25 kratjes van elk ca 10 opvolgende nummers: 1 t/m 10, 11 t/m 20, 21 t/m 30 enz….

Voor meer informatie over de voetbalplaatjes kun je naar https://www.ah.nl/voetbalplaatjes

Tot zondagmiddag 16 februari!