Overzicht Toernooien nu op de website

05-02-2020

Beste begeleiders van jeugdelftallen, 

Per heden is er een actueel aanbod van toernooien op onze website. Deze is te vinden in het menu onder Voetbalinfo/Overzicht Toernooien of via deze link: https://svgrol.nl/voetbalinfo/overzicht-toernooien-

We zullen proberen dit overzicht zo actueel mogelijk te houden. Als er nieuwe toernooien beschikbaar komen zullen we die aan het overzicht toevoegen.

Mocht je met jouw team een toernooi willen bijwonen of meer informatie willen ontvangen omtrent het toernooi, stuur dan een mail met de toernooinaam + teamnaam naar wedstrijdsecretarisjeugd@svgrol.nl of stuur een app naar 06 1460 2408. 

Zorg er voor dat er één begeleider per team contact op neemt met Dirk Wolters (Wedstrijdsecretaris s.v. Grol Jeugd) via bovenstaande kanalen om zo fouten te voorkomen. Wees er snel bij, de eerste toernooien naderen al de deadline. 

Met vriendelijke groet,

Dirk Wolters

Wedstrijdsecretaris s.v. Grol Jeugd