Naast G jeugdvoetbal nu ook G seniorenvoetbal!

14-07-2020

Sinds het seizoen 2017/2018 is Grol bij het G-voetbal een samenwerking aangegaan met Longa ’30 zodat we de spelers van de G-teams een breder aanbod kunnen doen van speelniveau’s. Ook voor aankomend seizoen 2020/2021 is de samenwerkingsovereenkomst weer getekend. Alles onder het motto: normaal waar het normaal kan, speciaal waar het speciaal moet.

Aankomend seizoen brengen Grol en Longa gezamenlijk wederom drie teams op de been, waarvan er één team VOOR HET EERST in een seniorencompetitie voor G-teams uit gaat komen. Hierdoor zijn we nog beter in staat om iedere speler maximaal plezier te laten beleven aan het voetbalspel.

Heb jij ook zin om deel te nemen aan het G-voetbal, kom dan kijken of doe gezellig een keer vrijblijvend mee. Je kunt hiervoor contact opnemen met Natascha Dankbaar via nataschadankbaar@hotmail.com.