Wijziging Corona Protocol Betreft: Kleedkamers senioren bij training

14-09-2020

Vanaf maandag 14 september kan er door senioren weer gedoucht worden na doordeweekse trainingen. Wel moeten zij voor de training omgekleed op het sportpark komen, omdat er pas na de training gespreid kan worden over meerdere kleedkamers. Met het oog op de komende (koudere) maanden is het niet verantwoord om spelers nat en koud van het veld naar huis te laten gaan. Hiermee wil het Algemeen Bestuur van de Grol bovendien trainende senioren tegemoet komen en gaan wij ervan uit dat richtlijnen worden nageleefd en kleedkamers schoon achtergelaten worden.

Het volgende zal gelden per 14 september:

Jeugdteams tot en met O17 kunnen omkleden en douchen in één kleedkamer, hierbij geldt geen maximum van 8 personen.

Senioren en O19 teams komen omgekleed naar het sportpark en krijgen één kleedkamer toegewezen in het trainingsschema om spullen neer te leggen vóór de training. Na de training zijn er meer kleedkamers beschikbaar om te douchen dan de aangewezen kleedkamer in het trainingsschema. Senioren en O19 teams wordt gevraagd om zich na een training te spreiden over de beschikbare kleedkamers. Er geldt voor senioren een maximum aantal van 8 personen tegelijkertijd in de kleedkamer en 3 in de douche. Kleedkamers dienen schoon achtergelaten te worden na iedere training.