Uitslag geslaagde Muurgedichten puzzeltocht

11-01-2021

Om in deze voetballoze periode mensen toch in de gelegenheid te stellen wat leuks te doen te hebben, heeft het DB deze muurgedichten puzzeltocht georganiseerd. Tijdens de vele feestdagen en tot en met afgelopen zondag kon men deze puzzeltocht corona proof lopen en proberen het juiste woord te vinden. Het is moeilijk te zeggen hoeveel mensen deze tocht gelopen hebben, want lang niet iedereen zal het juiste woord gevonden hebben. De mensen met wel de goede oplossing zullen binnenkort per mail bericht krijgen.

Ter info:

Onderstaande letters kon men vinden op basis van de puzzeltocht.

p  r  e  s  a  o  f  n  s  l  p  k  o  d  t  h  r  e

Hieruit kon men het woord Sportpark den Elshof halen. In totaal hebben maar liefst 23 personen de juiste oplossing ingestuurd. Zij zullen allen binnenkort een leuke waardebon tegemoet zien.

Op basis van de positieve reacties op het organiseren van deze puzzeltocht, overweegt het bestuur om binnenkort nog een wandeltocht te organiseren.

Namen het Algemeen Bestuur, Harry Paf