3 Jeugdspelers zijn uitgenodigd door FC Twente en De Graafschap om mee te trainen!

31-01-2021

Ondanks de "voetbalarme" periode zijn onze talenten in beeld gekomen bij de bovengenoemde Betaald Voetbal Organisaties.

Na de keepersclinic op 11 januari, verzorgd door De Graafschap, bij de Grol heeft De Graafschap interesse getoond in 2 jeugdkeepers van Grol en toestemming gevraagd om hun gegevens over te nemen. Daarna is Yoëz Baks, keeper/speler van JO9-1 benaderd om een aantal keren mee te komen trainen bij de Graafschap in Doetinchem!


Yoëz Baks

Daarnaast zijn Roelof Wagendorp, speler van de JO11-1 en Sem van Beckhoven, speler van de JO13-1 door de voetbalacademie van FC Twente / Heracles benaderd en uitgenodigd om een aantal trainingen mee te gaan doen. Waar Roelof de afgelopen week al 2 trainingen heeft gehad en de komende week er nog 2 heeft, mag Sem de komende week ook 3 trainingen mee doen op het trainingscentrum in Hengelo.


Sem van Beckhoven


Roelof Wagendorp

Namens het Voetbalbestuur wensen wij Yoëz, Roelof en Sem veel plezier en succes met deze trainingen.