Kledingsponsoren Jeugd nu ook zichtbaar op Kleedkamerdeuren

23-02-2021

In verband met de nieuwe kledinglijn zijn alle sponsorcontracten voor de kleding ook vernieuwd. Zowel voor de Senioren als voor de Jeugd. En dit voor een periode van 5 jaar. Hiervan hebben we bij aanvang van dit seizoen reeds bericht gedaan. Een overzicht van de kledingsponsoren vind je op onze website: https://svgrol.nl/links/kledingsponsoren-grol

Een speciaal onderdeel van de afspraken voor de kledingsponsoren Jeugd is, naast zichtbaarheid op de kleding, ook zichtbaarheid op de kleedkamerdeuren. Dit project is inmiddels afgerond en het ziet er fantastisch uit.

Het ontwerp en de uitvoering is zeer vakkundig verzorgd door John Ligtenberg Vormgeving en Koppelman Reclame. Hartelijk dank hiervoor! Zeer mooi geworden.


#SamenGrol