Helaas even geen ronde..

10-03-2021

Twee keer per jaar organiseren de Vrienden van de S.V. Grol (V.S.V.G.) de Fancy Fair in het Sportcafé Den Elshof. Door de huidige coronapandemie konden de voorjaar- en najaar Fancy Fair in 2020 geen doorgang vinden. Hetzelfde geldt voor de voorjaar Fancy Fair in 2021.

Maar de VSVG zou de VSVG niet zijn wanneer ze stil was blijven zitten. In maart 2020 zijn de prijzen met beperkte houdbaarheid, in de vorm van levensmiddelen- en bierpakketten geschonken aan de Voedselbank Oost-Achterhoek en de Woensdaggroep van de SV Grol. In oktober 2020 heeft de VSVG vier megaballen geschonken aan BSO Pindakaas en BSO Humankind in Groenlo. Deze hadden natuurlijk opgeslagen kunnen blijven in de prijzenkluis, maar na overleg met de sponsor zijn hier de kinderen van Pindakaas en Humankind blij mee gemaakt.

Ook in 2021 laat de V.S.V.G. weer van zich horen, door haar sponsoren een hart onder de riem te steken en hen te verrassen met een heerlijke chocolade box.

Want dankzij haar sponsoren, heeft de VSVG ontzettend veel voor de Grol kunnen betekenen.

Via deze weg doen we het nogmaals: sponsoren bedankt!

Hopelijk vindt er in oktober 2021 weer een najaarseditie van de Fancy Fair plaats.
Duimt u met ons mee? Maar natuurlijk veel belangrijker: blijf gezond!