Uitgave presentatiepakken Jeugd

30-03-2021

Voor de eerste keer in de historie ontvangen alle jeugdleden een trainingspak van de club in bruikleen. Het was een grote wens om zowel prestatief als recreatief een trainingspak van de club aan te bieden, de zogenaamde presentatiepakken. De presentatiepakken mogen alleen gedragen worden voor en na de wedstrijden en tijdens de warming-up. Dus niet tijdens de trainingen en thuis. 

De uitgifte van deze presentatiepakken vindt plaats op zaterdag 3 april en zaterdag 10 april. De leiders van elk jeugdteam kunnen de pakken ophalen om te verdelen. De leiders van alle jeugdteams hebben inmiddels een email ontvangen hierover.

Op zaterdag 3 april van 9.30 uur tot 11.00 uur willen we de presentatiepakken uitdelen vanaf de JO7 t/m  JO12.  

Op zaterdag 10 april van 9.30 uur tot 11.00 uur willen we de presentatiepakken uitdelen vanaf de JO/MO13 t/m JO/MO19.  

Het uitdelen vindt plaats in de loods van de woensdaggroep (parkeerplaats). 

Vriendelijk verzoek om ook daadwerkelijk de presentatiepakken op te komen halen! 

Alle begeleiders en spelers krijgen na het uitdelen van de presentatiepakken een mail met de bruikleenvoorwaarden van de presentatiepakken. 

Voor vragen neem dan contact op met Rita Arink, coördinator beheergroep kleding M 06 2041 8707