Henk Pen Sponsor Presentatiepakken Jeugd

04-04-2021

Henk Pen prijkt de komende 5 jaar op alle trainingspakken van onze jeugdleden!

Een gloednieuwe camper kun je kopen, huren of delen bij Henk Pen in Haaksbergen. Het van origine Twentse bedrijf gaat nu ook voor zichtbaarheid in de Achterhoek. Sinds dit seizoen sponsoren zij alle jeugdleden van onze vereniging, door op 550 trainingspakken met hun logo te staan. Geweldig!

Mark Mink uit Groenlo vertelt: “Samen met Grol gaan wij een langdurige vorm van sponsoring aan, want we voelen ons als bedrijf in de regio maatschappelijk verantwoordelijk. Dat is echt één van onze kernwaarden en door deze manier van betrokkenheid bij Grol dragen we daar goed aan bij; we maken het tastbaar!” “Wij verbinden onze naam aan een prachtige club in de regio, daar zijn wij trots op!”

Grol bedankt Henk Pen hartelijk voor deze prachtige vorm van sponsoring!

Video door @Studentenontwerpers.