Toegang tot velden in zomerperiode

17-07-2021

Voor de komende weken gelden de onderstaande afspraken m.b.t. gebruik van de velden op sportpark Den Elshof.

Tot en met 18 juli

Tot en met zondag 18 juli is trainen mogelijk volgens het reguliere schema zoals op de website gepubliceerd. De natuurgrasvelden mogen niet betreden worden i.v.m. onderhoud. In verband met de vakantieperiode is het niet toegestaan om gebruik te maken van de Marveld ArenA.

Tussen 19 juli en 1 augustus

Tot 1 augustus geldt de zomerstop en wordt er niet getraind. Spelers kunnen gebruik maken van de Veld 1, mits deze netjes worden achtergelaten en tot 21.30 uur. In de vakantieperiode is het niet toegestaan om gebruik te maken van de Marveld ArenA en de kleedkamers.

Trainen seizoen 2021 - 2022

Vanaf 2 augustus zijn de velden weer beschikbaar voor trainingen en wedstrijden. Tot en met 5 september is de Marveld ArenA niet toegankelijk. Zodra het nieuwe trainingsschema bekend wordt voor 2021 - 2022, zal deze gaan gelden.