Bijeenkomst over spelprincipes Grol

07-09-2021

De afgelopen periode is een groep trainers onder leiding van HJO Jos Heutinck druk bezig geweest met een belangrijke stap op voetbaltechnisch vlak binnen Grol: het ontwikkelen van spelprincipes. Deze spelprincipes worden gebruikt om richting te geven aan de manier van spelen binnen Grol.

Op zaterdag 18 september 2021 om 17.30 uur vindt er op sportpark Den Elshof voor de trainers van alle jeugdteams, Grol 1,2,3 (zondag) en Grol Dames 1 een bijeenkomst plaats om hen mee te nemen in deze ontwikkeling.

Omdat we nog te maken hebben met Corona-maatregelen en de ruimte beperkt is, zijn we genoodzaakt ons te beperken tot het uitnodigen van alleen de trainers van de teams en is aanmelding vooraf vereist. Aanmelden kan t/m. 13 september 2021 via dennis.pasman@svgrol.nl

Sportieve groet,

VB en HJO