Clubscheidsrechters weer helemaal bij

21-09-2021

Afgelopen week hebben de clubscheidsrechters een bijeenkomst gehouden, waarbij Raymond Nienhuis en Bryan van Leeuwen van de Scheidsrechtersvereniging Winterswijk en Omstreken (SWO) een toelichting hebben gegeven op de meest recente spelregelwijzigingen voor het veldvoetbal. Dit waren er niet zoveel. Het betrof wel of niet strafbaar zijn van een aanvallende handsbal, het geven van een kaart bij toepassen voordeel en hoe te handelen bij fouten bij het nemen van strafschoppen. Tevens werden de wijzigingen van vorig seizoen nog even opgefrist. Daarna was er een goede algemene discussie over enkele wedstrijdsituaties en hoe te handelen. Al met al een onderhoudende en zeer nuttige bijeenkomst. SWO dank hiervoor!!!

Voor meest actuele spelregels zie onze webpagina: https://svgrol.nl/voetbalinfo/spelregels (klik op deze link of ga in het menu onder voetbalinfo naar spelregels)