Opbrengst AH actie 1335 euro

08-10-2021

Een fantastisch resultaat. De actie opgezet door de KNVB en Albert Heijn heeft voor Grol maar liefst 1335 euro opgebracht. Op vrijdag 8 oktober werd de cheque overhandigd door Bas Wallerbosch van Albert Heijn Wallerbosch, hoofdsponsor van Grol en kledingsponsor Grol 1, aan Erik Schuurmans van het Commercieel Team Grol.

Gedurende 3 weken konden klanten van Albert Heijn Voetbalpassie punten sparen en doneren aan hun favoriete club. "Wij behoren met onze vestiging tot de top van Nederland met klanten die een AH app hebben geinstalleerd en dus meedoen aan deze actie", aldus Bas Wallerbosch. "Met dit mooie bedrag kunnen we de faciliteiten voor onze spelers en trainers nog verder verbeteren", aldus Erik Schuurmans.

Als Grol willen we de KNVB en Albert Heijn hartelijk danken voor deze actie, maar natuurlijk ook iedereen die heeft meegespaard en de punten gedoneerd heeft aan de Grol!

In het voorjaar van 2022 zal deze mooie actie nog een keer plaats vinden.