Trainingsschema komende weken

29-11-2021

We hebben weer een nieuwe variant: een trainingsschema tot 17 uur. Vorige week heeft de regering bekend gemaakt dat vanaf zondag 28 november de sportaccommodaties van 17 uur tot 5 uur gesloten moeten zijn. Een aantal trainers heeft daarop het initiatief genomen om de trainingen te verplaatsen naar de middag. Een positieve insteek. Dit is helaas nog niet mogelijk voor alle teams, vanwege beschikbaarheid van trainers en spelers. Je zult hierover via de eigen trainer op de hoogte worden gehouden.

Het trainingsschema voor de komende drie weken ziet er als volgt uit: Trainingsschema tot 17 uur versie 1 december.

Let op: de kleedkamers blijven door de week gesloten tot nader bericht. De toiletten in klk gebouw 10 t/m 13 kunnen wel gebruikt worden.

We wensen iedereen voor zover nog mogelijk heel veel trainingsplezier.