Coronabericht 20 - Op weg naar de competitie

16-01-2022

De harde lockdown, die vanaf 15 december 2021 gold, is gelukkig afgelopen per 15 januari 2022, maar er gelden nog wel coronaregels. Maar toch is er nu optimisme.

Nog een paar weken trainen en dan gaat de competitie hopelijk weer van start. De KNVB heeft aangegeven dat naar verwachting de competitie in het weekend van 29 en 30 januari weer van start gaat. De persconferentie van de regering op 25 januari moet daarover definitief duidelijkheid geven.

Vanaf 15 januari gelden grotendeels de regels die er vóór de afgelopen harde lockdown golden. Die staan nog een keer aangegeven in het corona protocol voor de Grol dat weer op deze website staat: Coronaprotocol Grol

Daarover nog even een toelichting. Officieel mag je nu weer douchen op de sportaccommodaties. Bij Grol kan dit nog niet. Er wordt onderhoud gepleegd aan de verwarmingsinstallaties. Als het onderhoud is afgerond, wordt dit zo snel mogelijk gemeld en kan er weer gedoucht worden. De kleedkamers zijn wel open voor het omkleden.

Spelers vanaf 13 jaar moeten in de kleedkamer een mondkapje op.

Spelers vanaf 18 jaar moeten een Corona Toegangs Bewijs (CTB) kunnen laten zien.

Het actuele trainingsschema staat ook op deze website: Trainingsschema

Het voetbal en de hele sport in Nederland is weer op weg naar ‘normaal’.

 

Algemeen Bestuur Grol