Meidenvoetbaldag groot succes!

01-04-2024

Afgelopen zaterdag vond onder prima weersomstandigheden de meidenvoetbaldag plaats op het hoofdveld van Grol. Maar liefst 50 meiden waren aanwezig om in een ongedwongen sfeer kennis te maken met voetbal. Diverse oefeningen waren door de organisatie en trainers uitgezet en er werd natuurlijk afgesloten met een aantal partijtjes. Tussendoor was er ook nog even tijd om gezellig met elkaar te kletsen onder het genot van een broodje knakworst en wat drinken. Aan het eind werden alle meiden bedankt voor hun komst, inzet en enthousiasme en kregen ze van de organisatie ook nog een leuke goodiebag van Grol mee. Wil jij nu ook een keer een balletje trappen of een keer meetrainen om te kijken of jij voetbal leuk vindt neem dan contact op met carry.walterbos@svgrol.nl of info@svgrol.nl.


Foto: John Ligtenberg.