VSVG kent geslaagde 55e Fancy Fair

16-04-2024

De Vrienden van de S.V. Grol, in de volksmond bekend als VSVG, kijkt terug op een geslaagde uitvoering van de 55e Fancy Fair. De Fancy Fair bestond uit, ondanks het verlies van ons vlaggenschip, veel lachende gezichten en een goede sfeer. De sfeer werd mede de hele middag gedragen door de aanwezigheid van zanger/DJ Joost Grandioos, ondersteund door vader Evert op de saxofoon. Naast de live muziek ondersteunde hij ook bij de uitreiking van de prijzen muzikaal, waardoor uiteindelijk bij elke uitreiking beter gezegd de gehele middag de bezoekers de grote winnaar waren.

Uiteraard waren er deze editie wederom diverse “absolute hoofdprijzen” te winnen. De grote prijswinnaar van deze editie was Eric Woertman, deelnemer sinds jaar en dag. Hij ging er vandoor met de 55 inch televisie. Niels Bomers won de zogeheten JBL Boom Box.

We bedanken alle sponsoren voor hetgeen dat zij hebben bijgedragen aan deze Fancy Fair. Zonder jullie zijn we nergens!


Een dolgelukkige Eric Woertman met de absolute hoofdprijs.


Niels Bomers won de zogeheten JBL Boom Box.