ENTHOUSIASTE MEIDEN ZOEKEN TEAMGENOTEN VOOR NIEUW OP TE RICHTEN MEIDEN ONDER 19 TEAM

07-04-2018

Een enthousiaste meidengroep, bestaande uit speelsters die momenteel al voetballen en meiden die al eerder gevoetbald hebben of willen gaan voetballen, willen voor het komende seizoen kijken of het mogelijk is om een "meiden onder 19 jaar" team van de grond te krijgen.
Het huidige aantal speelsters is op dit moment echter nog niet groot gnoeg om al aan een competitie mee te gaan doen. 
Daarom wordt er nu een oproep gedaan aan alle meiden tussen de 16 en 19 jaar om zich aan te sluiten bij deze enthousiaste groep en vanaf augustus samen te genieten van het mooie voetbalspelletje.
Heb je interesse om deel uit te maken van dit nieuwe enthuosiaste meidenteam ? Stuur dan zo snel mogelijk een app naar 06-23481452. Je krijgt dan vanzelf verdere informatie en antwoord op al je vragen.
Wij hopen samen met jou dit team van de grond te krijgen !!!