Winnaars Gouden en Zilveren Schoen

18-06-2018

Afgelopen seizoen is er voor de eerste keer de Topscorer competitie gehouden voor de Seniorenafdeling. Zowel op zaterdag en zondag (Gouden Schoen) als ook voor de 7 tegen 7 competitie op vrijdag (Zilveren Schoen). Het is een groot succes geworden. Niet alleen werd er flink op los gescoord, ook werd er elke week met enthousiasme gekeken naar de nieuwe tussenstand.

Afgelopen weekend zijn de winnaars bekend gemaakt en gehuldigd. Lennart van Melis is de eerste winnaar geworden van de Gouden Schoen met 33 doelpunten en Gode van Ee de eerste winnaar van de Zilveren Schoen met 17 doelpunten. Beiden ontvingen een mooi certificaat en een tegoedbon. Verder natuurlijk de eeuwige roem. Van harte gefeliciteerd.

Hierbij de top 10 rangschikkingen. Voor volledige stand ga naar: Gouden en Zilveren Schoen.