12 Jubilarissen op 100e verjaardag s.v. Grol

19-09-2018

Op dinsdag 18 september 2018 vierde s.v. Grol haar 100e verjaardag. Na een herdenkingsbijeenkomst op het hoofdveld vond er een gezellig samenzijn plaats in sportcafé Den Elshof. Naast de presentatie van het jubileumboek door Theo Huijskes en de jubileumsong door Tim Ebbers werden maar liefst 12 vrijwilligers meer dan terecht gehuldigd door voorzitter Hans Scheinck.

Foto's: Marcel Houwer.

Vrienschapsteken s.v. Grol


Sander van Dongeren


Ewald Brockötter


Jan Blankenborg


Jaap Frank

Verenigingsman s.v. Grol van het seizoen 2017-2018


Jan Schut

Lid van Verdienste s.v. Grol


Cor Migchielsen


Leo Garstenveld


Frank Walterbos


Yvonne Klein Gunnewiek


John Ligtenberg


Patrick Pos

en last but not least Erelid s.v. Grol


Hans van Halm