Kuster Energy Sponsor Presentatiepakken Jeugd

04-04-2021

Kuster Energy in Groenlo is de komende 5 jaar sponsor van de trainingspakken jeugd!

Kuster Energy in Groenlo is veel meer dan een tankstation. Dat blijkt wel, want naast dat je er kan wassen, tanken, vergaderen, laden en shoppen staan zij sinds dit seizoen op alle trainingspakken van onze jeugdleden!

“Al deze jeugdleden zijn toekomstige klanten en daarbij dragen wij door deze sponsoring bij aan de leefbaarheid in Groenlo. Daar doen wij het voor!” “De Grol staat bekend als een energieke club en dat past natuurlijk uitstekend bij ons. Zo hebben wij een spaaractie voor de club en gaat van elke getankte euro 1 cent naar de clubkas van Grol. Kom daarom vaak bij ons tanken, daarmee helpen jullie de vereniging Grol!”

Wij danken Kuster Energy voor deze prachtige sponsoring en wensen hen heel veel succes toe!

Bekijk voor meer informatie: https://energypoint.nu/

Video door @studentenontwerpers.