Grol 2 winnaar Marinus Goedhart-toernooi in Enschede

25-08-2025

Grol 3 verdienstelijk 5e.
 
Grol 2 is gisteren winnaar geworden van het traditionele Marinus Goedhart-toernooi bij Udi in Enschede. Dit is een toernooi waar verenigingen die in de 4e en 5e klasse KNVB spelen, strijden om de imposante beker. Dit jaar waren ook Grol 2 en Grol 3 uitgenodigd om deel te nemen.
 
Na 3 overwinningen op vrijdagavond werd Grol 2 overtuigend winnaar door in de finale met 2-0 van Udi te winnen. Na een periodetitel en de uitstekende 2e plaats  in het afgelopen seizoen liet de formatie van trainer Andre Oosten zien dat er ook in het  komende seizoen iets verwacht kan worden van Grol 2! 
 
Grol 3 won vrijdag van Arnhemia, versloeg zondag Eldenia na strafschoppen en werd daardoor zeer verdienstelijk 5e. De jonge formatie van de nieuwe coach Alexander Esselink straalde veel spelvreugde uit en zal dit jaar in de 2e klasse ongetwijfeld nog mooie dingen laten zien.