Nieuwe shirtsponsor Grol F3!

16-04-2010

Ten Bulte hout en vloeren nieuwe shirtsponsor Grol F3!

Sinds het begin van de 2e seizoenshelft Sponsort Ten Bulte hout en vloeren de talenten van Grol F3. Afgelopen zaterdag op de prachtige natuurgrasmat van Longa ’30 vond onder toeziend oog van sponsoren Gerry en Willeke ten Bulte een ware Tsunami van prachtige aanvallen plaats op het doel van onze plaatsgenoten. Met uitstekende keeperswerk van Niek, de sterke verdedigers Tygo, Kjelt en Ties, de verdedigende middenvelder Stijn( 1 goal), balkunstenaar Mik, assistenkoning Titus (1 goal) en onze altijd scorende spitsen Tygo en Thieme( beide 2 goals) werd Longa ’30 compleet overklast. 

De sponsor en de massaal meegereisde aanhang genoot van onze vedetten. Uiteindelijk bedankte F3 de sponsor met een klinkende 1-6!!!! overwinning op onze rivalen Longa F3.