Hoofdsponsor AH Wallerbosch ondertekent sponsorovereenkomst

10-09-2019

Voorafgaand aan de bekerwedstrijd Grol 1 – VIOS B 1 zetten Bas Wallerbosch namens Albert Heijn Wallerbosch en Hans Scheinck namens de s.v. Grol hun handtekening onder de nieuwe sponsorovereenkomst. Albert Heijn Wallerbosch is sinds 1 juli 2019 de nieuwe hoofdsponsor van de s.v. Grol en daarmee de opvolger van Pfeifer Heavy Machinery. Daarmee is Albert Heijn Wallerbosch tevens de nieuwe kledingsponsor van Grol 1. Albert Heijn was al erg betrokken bij de s.v. Grol, o.a. door sponsoring van de Albert Heijn woensdagacompetitie en het Internationaal Marveldtoernooi. Op het hoofdveld zal nog een groot reclamebord verschijnen waarop het hoofdsponsorschap van Albert Heijn goed tot uiting zal komen. Bas Wallerbosch is erg blij met het hoofdsponsorschap. Als s.v. Grol zijn wij hier vanzelfsprekend ook heel erg blij en wij hopen een lange en plezierige samenwerking.


Bas Wallerbosch van Albert Heijn Wallerbosch en Hans Scheinck van s.v. Grol. Foto: Gerard Houben.